moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję
Polsko-amerykańska operacja na jeziorze Kępno

Natarcie połączone z pokonaniem bronionej przez przeciwnika przeprawy na jeziorze Kępno było głównym zadaniem grupy bojowej, którą tworzyli żołnierze 1 Batalionu Zmechanizowanego Szwoleżerów Mazowieckich 15 GBZ oraz Batalionowej Grupy Bojowej NATO. Wsparciem dla wojsk operacyjnych byli saperzy z 2 Mazowieckiego Pułku Saperów. Szkolenie odbyło się w ramach zgrupowania pododdziałów wojsk inżynieryjnych 16 Dywizji Zmechanizowanej.

Fot. st. szer. Dawid Sofiński, szer. Karol Chmielewski
Ministerstwo Obrony Narodowej Wojsko Polskie Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wojska Obrony
Terytorialnej
Żandarmeria Wojskowa Dowództwo Garnizonu Warszawa Inspektorat Wsparcia SZ Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Agencja Uzbrojenia

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO